Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Amnesia Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

580.50грн

Виробник:

CZseeds

Тип сорту:

Сатива

Генетика:

Wild Thai (Ko Chang) x Skunk x Cinderella 99 x Jack Herer

ТГК:

24-26%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Збір врожаю:

Кінець жовтня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Енергетичний, Підбадьорливий, Легкість

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Amnesia Feminised містить в собі гени таких Стрейна, як Wild Thai (також відомий як Ko Chang в Азії), легендарні Skunk і Jack Herer, а також перспективний Cinderella 99. Амнезія увібрала в себе всю міць батьківських сортів і стала по-справжньому прекрасною. Можливо, вона трохи більш вимоглива до відходу, ніж багато інших сорти, але приголомшливий результат безумовно того варто. Крім того, їй цілком буде досить якісного освітлення, налаштованої вентиляції і уважності. Варто згадати, що Amnesia Fem CZ - модифікована і допрацьована версія оригінального Стрейна, що володіє поліпшеною генетикою.

Рослини стрімко набирають висоту і вже незабаром досягають позначки в приблизно півтора метра, а то і всі 160 см. Протягом 75-денного періоду цвітіння кущі починають активно розростатися ще і вшир. Під кінець на суцвіттях з'являються великі білі кристалики, роблячи рослина ще красивіше.

Одна рослина цілком може при належних умовах навіть в аутдорі дати близько 150 грам високоякісних суцвіть. Дозріває повністю Стрейн до кінця октября-початку листопада, коли кущ вже стає по-перше, дійсно великим, а-під друге, неймовірно пахучим, потужний аромат з фруктовими нотками буквально неможливо не помітити. Amnesia Fem CZ чудово підходить для Індора або аутдору.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.