Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Amnesia Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

279.50грн

Виробник:

Spanna Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

Haze

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 180 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Amnesia Feminised - сатіва-домінантний Стрейн, який користується неймовірною популярністю в голландських кофешопах. Культура підкорила гроверів усього світу своїми унікальними характеристиками і потужним позитивним ефектом.

Однак широка популярність Amnesia Feminised виникла не на порожньому місці, солідна генетика стала запорукою затребуваності цього сорту. Культура активно використовується в селекціонерства і саме завдяки їй ринок каннабісових поповнився багатьма унікальними Стрейна. Висока стійкість до несприятливих факторів, завидний життєвий потенціал і здатність швидко адаптуватися до оновлених умов стали причиною того, що культура активно вирощується по всьому світу. Рослини дуже невибагливі. Вони легко піддаються клонуванню і можуть вирощуватися будь-яким зручним для рослинники методом.

При вирощуванні Amnesia Feminised необхідно пам'ятати, що паростки погано реагують на різкі температурні перепади, а тому постарайтеся забезпечити їм стабільний температурний режим. Якщо ви не полінуйтеся і створите для кущів комфортні умови, то натомість ви зможете зібрати з куща мінімум 150 грамів врожаю. Культура має потужний психоделічним ефектом, який подарує вам незабутні моменти.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.